Edistrada – platforma komunikacji elektronicznej nie tylko dla środowiska SAP | All for One Poland

Edistrada - platforma komunikacji elektronicznej nie tylko dla środowiska SAP

24/05/2016

Termin już minął!

Zapraszamy do obejrzenia nagrania

W ramach BCC DemoRoom zapraszamy Państwa na webinar "Edistrada – plaforma komunikacji elektronicznej nie tylko dla środowiska SAP".

Edistrada to platforma komunikacji elektronicznej, umożliwiająca wymianę dokumentów biznesowych (B2B, B2C, Intercompany zamówienia, faktury, awiza, stany magazynowe, faktury korygujące, potwierdzenia dostawy lub raporty) w formie elektronicznej, zgodnie ze standardami EDI (Electronic Data Interchange). Edistrada jest autorskim rozwiązaniem przygotowanym w BCC Software Factory, jest dostarczana jako Software as a Service w środowisku prywatnej chmury obliczeniowej, w oparciu o organizację i infrastrukturę BCC Data Centers.

Elektroniczna wymiana dokumentów (EDI, Electronic Data Interchange) to model współpracy między stałymi partnerami biznesowymi, polegający na obiegu i wymianie dokumentów w formie elektronicznej bezpośrednio między systemami partnerów. Zamiast tradycyjnych dokumentów papierowych (np. zamówień, faktur, awiz dostawy itd.) między partnerami krążą dokumenty elektroniczne. Dokumenty wygenerowane w systemie jednego partnera (np. zamówienia) automatycznie trafiają do systemu informatycznego drugiego partnera.

Podczas webinara zaprezentujemy Państwu, w jaki sposób Edistrada ułatwia wymianę dokumentów, zarówno w modelu B2B, B2C, jak i w ramach grup kapitałowych (intercompany). Edistrada to rozwiązanie uniwersalne – przeznaczone do pracy w środowisku SAP, jak i do integracji z dowolnymi innymi systemami IT.

Webinar odbędzie się 24 maja o godzinie 11.00. Zapraszamy do rejestracji oraz do przekazania naszego zaproszenia również innym osobom z Państwa firm, które mogą być zainteresowane tą tematyką.

24/05/2016

Termin już minął!

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: dpo.pl@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com