ECM E-Teczki – jednolity elektroniczny model akt osobowych | All for One Poland

ECM E-Teczki - jednolity elektroniczny model akt osobowych

08/12/2021

Termin już minął!

Zapraszamy do obejrzenia nagrania

All for One ECM E-Teczki w wersji 3.0 to odpowiedź na zmianę przepisów umożliwiającą przejście na elektroniczną wersję akt osobowych.

Rozwiązanie umożliwia znaczą automatyzację procesu digitalizacji poprzez wykorzystanie istniejących baz danych, masowe kończenie czy zatwierdzanie zadań oraz realizowanie bezpiecznego podpisu elektronicznego z poziomu aplikacji.

E-Teczki  3.0 to również świetne narzędzie do zarządzania aktami osobowymi bieżących pracowników. Zaawansowane opcje wyszukiwania pozwalają na tworzenie prostych w obsłudze filtrów: jedno- lub wielorazowych, co znacznie skraca operacje na danych, a możliwość eksportu do Excela pozwala na dalsze ich wykorzystywanie.

Jakie korzyści wiążą się z wdrożeniem rozwiązania ECM E-Teczki?

 • zgodność z aktualnymi przepisami prawa
 • obsługa w wielu językach
 • dostosowanie do obsługi firm wielooddziałowych (możliwość utworzenia ról i systemu uprawnień do zarządzania archiwów w wybranych zakładzie)
 • gotowość do obsługi wielu jednostek gospodarczych
 • możliwość udostępniania dokumentacji pracownikom
 • integracja z SAP

Oprogramowanie jest elastyczne: daje możliwość odwzorowania procesów i procedur w firmie czy ustawienia optymalnych z punktu widzenia organizacji widoków. Pełna historia zmian oraz szeroki wachlarz uprawnień zapewniają bezpieczeństwo użytkowania.

Dowiedz się więcej o dokumentacji pracowniczej w formie cyfrowej

08/12/2021

Termin już minął!

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: dpo.pl@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com