Delegacje w BeeOffice – mniej pracy, mniej papierów, sprawniejsza administracja | All for One Poland

Delegacje w BeeOffice – mniej pracy, mniej papierów, sprawniejsza administracja

19/10/2016

Termin już minął!

W ramach cyklu BCC DemoRoom zapraszamy Państwa na webinar "Delegacje w BeeOffice – mniej pracy, mniej papierów, sprawniejsza administracja”

Ile wynosi dieta za dzień pobytu w Amsterdamie? Jakiego zwrotu można się podziewać za wydatki służbowe poniesione w delegacji? Ile wynosi kilometrówka za wyjazd w delegację moim prywatnym autem? Czy szef zgodził się na mój wyjazd? Jakie koszty podróży służbowej akceptowałem dla Nowaka? Czy księgowość rozliczyła już moją delegację?

Powyżej przytoczone to tylko kilka z całej masy pytań, które mogą się pojawić w związku z rozliczeniem podróży służbowej. Wiedzą o tym bardzo dobrze ci, którzy podróżują w ramach obowiązków służbowych, jak i pracownicy działów odpowiedzialnych za rozliczanie delegacji, którzy każdemu wyjazdowi pracownika muszą poświęcać kilka, a nawet kilkanaście minut! Tym bardziej zarówno pracownicy, jak i księgowi doceniają oszczędzony czas i pracę, jakie zyskają, korzystając z rozliczania delegacji w BeeOffice.

BeeOffice to dostępny w chmurze portal samoobsługowy, który pozwala znacząco poprawić wydajność pracy w każdej organizacji, w tym zwłaszcza w działach finansowo-księgowych.

Podczas webinara chcielibyśmy pokazać Państwu możliwości BeeOffice w obszarze rozliczania delegacji.

Funkcjonalność Delegacji w BeeOffice skupia się wokół samoobsługowego formularza dostępnego online dla pracownika, przełożonego i księgowości. W tym jednym miejscu odbywa się cały proces planowania podróży służbowej, rozpatrywania przez przełożonego oraz rozliczania kosztów. Zespół działa sprawniej, pracownicy oszczędzają czas, a BeeOffice dba o zgodność całego procesu z przepisami.

Mniej pracy, mniej papierów, sprawniejsza administracja.

Jeden formularz delegacji online dla wszystkich. Pracownik wprowadza rachunki do rozliczenia, przełożony adaptuje wyjazd i wydatki, księgowość rozlicza i zwraca koszty.

Zobacz także:

Diety, ryczałty, koszty – rozliczanie delegacji w BeeOffice

BeeOffice Delegacje w Grupie Integer: 30% niższe koszty podróży służbowych

Serdecznie zapraszamy do rejestracji!

19/10/2016

Termin już minął!

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: dpo.pl@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com