Czas na S/4HANA. Nadchodzi nowa generacja systemów SAP | All for One Poland

Czas na S/4HANA. Nadchodzi nowa generacja systemów SAP

25/11/2015

Termin już minął!

Zapraszamy do obejrzenia nagrania

W ramach BCC DemoRoom zapraszamy Państwa na webinar "Czas na S/4HANA. Nadchodzi nowa generacja systemów SAP".

SAP Business Suite 4 SAP HANA (w skrócie S/4HANA) to nowa generacja systemów biznesowych SAP, która ujrzała światło dzienne na początku 2015 roku. Nowa platforma jest oparta i zoptymalizowana pod kątem działania z platformą SAP HANA – działa w całości w pamięci (in-memory) osiągając niebywałą wydajność i umożliwia przetwarzanie nawet wielkich ilości danych w czasie rzeczywistym. Obserwowany wzrost wydajności w stosunku do klasycznej platformy bazodanowej wynosi od kilku do kilku tysięcy razy.

Z nowości które niesie ze sobą S/4HANA warto wymienić:

 • SAP HANA Live – to zestaw predefiniowanych wglądów biznesowych, pozwalających szybkie raportowanie bezpośrednio z systemów transakcyjnych, z pominięciem ekstrakcji danych do zewnętrznych systemów hurtowni danych,
 • Simple Finance (znane także jako Smart Financials) – dzięki technologii in-memory nie sa już potrzebne dziesiątki tabel do przechowywania rzeczywistych danych. Dane generowane są "w locie" na podstawie kilku wspólnych tabel łączących funkcjonalność wszystkich modułów finansowych (FI/CO/FI-AA). Simple Finance można też zintegrować z SAP Business Planning and Consolidation (SAP BPC) i planować bezpośrednio w systemie transakcyjnym SAP.

Podczas webinara nasz ekspert opowie Państwu o zmianach, jakie niesie za sobą migracja na S/4HANA. Przedstawi również korzyści, jakich można się spodziewać po zakończonym projekcie migracji. Odrębną częścią spotkania będzie omówienie samego przebiegu projektu w zakresie migracji technicznej oraz zmian w warstwie aplikacyjnej.

Webinar odbędzie się 25 listopada o godzinie 11.00. Zapraszamy do rejestracji oraz do przekazania naszego zaproszenia również innym osobom z Państwa firm, które mogą być zainteresowane tematyką usprawnień SAP.

Więcej o S/4 HANA  (Artykuł pochodzi z Akademii Lepszego Biznesu i jest dostępny po zalogowaniu, rejestracja jest bezpłatna).

25/11/2015

Termin już minął!

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: dpo.pl@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com