Czas na migrację do SuccessFactors! | All for One Poland

Czas na migrację do SuccessFactors!

26/04/2022

Termin już minął!

Zapraszamy do obejrzenia nagrania

Wiele firm korzystających z SAP HR czeka w najbliższym czasie migracja do SuccessFactors. Podczas webinara opowiemy Państwu:

 • dlaczego przesiadka na SuccessFactors ma kluczowe znaczenie dla rozwoju narzędzi HCM w organizacjach,
 • jakie docelowe scenariusze są najczęściej wybierane,
 • jak efektywnie przeprowadzić taki projekt.

W szczególności – pokażemy zalety migracji przy wykorzystaniu All for One HR Cloud Conversion Set – kompleksowego pakietu metodyki, usług i narzędzi, które umożliwiają konwersję środowiska SAP HR/HCM na SuccessFactors – w sposób szybki, bezpieczny i przewidywalny, za z góry ustaloną cenę

Dowiedzą się Państwo:

 • jakie są kroki migracji,
 • jakie dane są przenoszone,
 • ile czasu trzeba zarezerwować na przedsięwzięcie,
 • jakie są czynniki sukcesu projektu.

Zapraszamy do rejestracji na webinar.

Nasza oferta

Dowiedz się więcej o SuccessFactors

26/04/2022

Termin już minął!

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: dpo.pl@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com