Co dalej z SAP HR i SuccessFactors? | All for One Poland

Co dalej z SAP HR i SuccessFactors?

15/06/2016

Termin już minął!

W ramach BCC DemoRoom zapraszamy Państwa na webinar "Co dalej z SAP HR i SuccessFactors?".

SAP SuccessFactors to dostarczane w modelu chmurowym narzędzia wspierające obszar HR (m.in. Zarządzanie celami i efektywnością, Wynagrodzenia, Rekrutacja, Zarządzanie szkoleniami, Sukcesje i rozwój), a także zaawansowane monitorowanie i raportowanie procesów i danych HR. Oparcie się na gotowych wzorcach pozwala w krótkim czasie wypracować optymalne i skalowalne rozwiązanie, dopasowane do potrzeb firmy. To propozycja dla firm, które poszukują sprawdzonych aplikacji wspierających rozwój pracowników, gotowych do szybkiego uruchomienia i dostępnych w modelu subskrypcji. SuccessFactors jest dostępny na urządzeniach mobilnych.

Akwizycja SuccessFactors (SF) przez firmę SAP zapoczątkowała zmiany w ofercie SAP i w przeciągu najbliższych kilku lat odmieni rynek systemów HR/HCM. Docelowo SuccessFactors ma zastąpić rozwiązania SAP on-premise wspierające zarządzanie kadrami, które nie będą już rozwijane. Więcej o nowej sytuacji w obszarze SAP HCM.

Co zmiana strategii SAP dla narzędzi HCM oznacza dla firm, które już korzystają z SAP HR? Jakie funkcje warto rozwijać w tym systemie, a jakie lepiej zaplanować już w SuccessFactors? Podczas webinara poradzimy Państwu, na co zwrócić uwagę już teraz, planując rozwój swoich systemów HR oraz zaprezentujemy różne modele uruchomienia SuccessFactors

Webinar odbędzie się 15 czerwca o godzinie 13.00. Zapraszamy do rejestracji oraz do przekazania naszego zaproszenia również innym osobom z Państwa firm, które mogą być zainteresowane tą tematyką.

15/06/2016

Termin już minął!

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: dpo.pl@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com