Co dalej z HR w SAP? Ścieżki rozwoju, “cloud mindset” i sztuczna inteligencja | All for One Poland

Co dalej z HR w SAP? Ścieżki rozwoju, "cloud mindset” i sztuczna inteligencja

25/04/2024 | 11:00 - 11:45

Klienci SAP stają przed ważną decyzją, który wariant migracji HR wybrać (SAP SuccessFactors, SAP HCM for SAP S/4HANA On-Premise – H4S4, SAP HCM for S/4HANA Private Cloud), tym bardziej, że już za 3 lata zachodzi słońce dla starego SAP HR. Warto po raz kolejny przyjrzeć się możliwym ścieżkom rozwoju HR oferowanym przez SAP. Czy chmura publiczna? Czy prywatna? Czy może HR on-premise? Każdy musi odpowiedzieć na to pytanie już teraz. Ten webinar pomoże Państwu w analizie wariantów.

Powiemy także, czym jest „cloud mindset” – podejście, które w pewnym sensie może zrewolucjonizować myślenie o rozwiązaniach HR. Cloud mindset nie jest tylko chwytliwym hasłem promującym chmurę. To sposób myślenia, zmieniający organizację i otwierający ją na innowacje.

Innowacje to m.in. sztuczna inteligencja, która przebojem wkracza w wiele dziedzin naszego życia. Opowiemy o kilku zastosowaniach AI w rozwiązaniach HR rozwijanych przez SAP. Sztuczna inteligencja w zarządzaniu talentami już jest dostępna i za chwilę powszechnie zagości u polskich klientów SAP.

Dowiedz się więcej o rozwiązaniach dla HR

25/04/2024 | 11:00 - 11:45

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 16:00 (CET)

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com

  This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.