Bot prawą ręką pracownika. Automatyzacja procesu walidacji dokumentów w Twinings. | All for One Poland

Bot prawą ręką pracownika. Automatyzacja procesu walidacji dokumentów w Twinings.

18/07/2024 | 11:00 - 12:00

Od walidacji faktury aż do transportu towaru za ocean — zobacz, jak dzięki botowi można oszczędzić kilka dni pracy ludzkiej miesięcznie oraz znacząco zwiększyć zadowolenie pracowników odciążonych z powtarzalnych, żmudnych czynności. Zapraszamy na kolejny webinar przygotowany wspólnie z firmą R. Twining and Company. Podczas webinaru zaprezentujemy użycie bota, który 20-krotnie przyspieszył w firmie proces walidacji dokumentów.

W pierwszej części sesji Pani Ewa Zandecka (International Customer Supply Manager, R. Twining and Company sp. z o.o.) podzieli się doświadczeniem z projektu i opowie:

 • skąd pomysł na wykorzystanie botów do walidacji dokumentów;
 • jak dotychczas wykonywano walidację dokumentów;
 • jak przebiegał projekt robotyzacji;
 • jakie korzyści przyniosło wdrożenie.

W drugiej części webinaru ekspertka All for One:

 • zaprezentuje narzędzia wykorzystane w projekcie;
 • przybliży szczegóły implementacji,
 • pokaże przykłady rozwiązania.

 

Fabryka Twinings w Swarzędzu w każdym miesiącu wysyła ponad 300 transportów, większość odbywa się drogą morską. Do każdej takiej wysyłki potrzebny jest list przewozowy, który jest niezbędny klientowi do odbioru kontenera w porcie docelowym. Informacje na liście przewozowym muszą być zgodne z fakturą. Bot sprawdza, czy wszystkie potrzebne informacje z faktury (lub faktur) znajdują się na liście przewozowym i w przypadku wychwycenia różnic odpowiedni dział otrzymuje informację. Walidacja jednego listu procesowego przez człowieka zajmuje około 20 minut, a bot przetwarza to samo w ciągu 1 minuty. Dodatkowo to bot wysyła teraz przypomnienie o dostarczeniu listu przewozowego, opierając się na dacie wypłynięcia kontenera z portu.

Twinings powstał w 1706 r. w Londynie, jest dziś drugim co do wielkości producentem herbaty na świecie. Do najbardziej znanych produktów firmy należą Earl Grey, Lady Grey, English Breakfast. Zakład Twinings w Swarzędzu to największa fabryka herbaty w Europie.

Nasza oferta

Dowiedz się więcej o możliwościach RPA (Robotic Process Automation

18/07/2024 | 11:00 - 12:00

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 16:00 (CET)

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com

  This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.