Bezpieczeństwo wysyłki e-faktur z SAP do KSeF | All for One Poland

Bezpieczeństwo wysyłki

e-faktur z SAP do KSeF

29/03/2023

Termin już minął!

Zapraszamy do obejrzenia nagrania

Jak zapewnić 100% bezpieczeństwo i poufność danych transakcyjnych, które z SAP mają trafić do systemu KSeF?

Zapraszamy Państwa na webinar, podczas którego nasi eksperci przedstawią mechanizmy i narzędzia zapewniające wysoki poziom bezpieczeństwa rozwiązania All for One KSeF. Elementem tego pakietu jest utrzymywany w bezpiecznej chmurze prywatnej komponent KSeF Hub, który odpowiada w naszym rozwiązaniu za poprawność i ciągłość komunikacji z Krajowym Systemem e-Faktur, a także zapewnia mechanizmy buforujące na wypadek niedostępności systemu Ministerstwa Finansów.

Narzędzie to jest domyślnie “przezroczyste" dla użytkownika i jest odpowiedzialne wyłącznie za przesył danych do platformy KSeF. Jego zadaniem jest odpowiednie przygotowanie danych, dokonanie autoryzacji w systemie oraz odpowiednie skoordynowanie całej komunikacji z platformą KSeF.

Mamy świadomość, że aspekt bezpieczeństwa jest dla Państwa bardzo istotną kwestią, dlatego już 29 marca nasi eksperci opowiedzą o rozwiązaniach i standardach związanych z komunikacją sieciową, infrastrukturą, przechowywaniem danych, zarządzaniem kopiami zapasowymi, certyfikacją ISO i innymi kwestiami, które zapewniają odpowiedni poziom bezpieczeństwa dla klientów korzystających z All for One KSeF.

Zapraszamy do rejestracji.

Nasza oferta

Dowiedz się więcej o możliwościach All for One KSeF

29/03/2023

Termin już minął!

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 16:00 (CET)

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com

  This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.