Bezpieczeństwo technologii webowych. Ataki hakerskie na aplikacje i przeglądarki. | All for One Poland

Bezpieczeństwo technologii webowych. Ataki hakerskie na aplikacje i przeglądarki.

23/02/2017

Termin już minął!

Zapraszamy do obejrzenia nagrania

W ramach BCC Webinars zapraszamy Państwa na webinar „Bezpieczeństwo technologii webowych. Ataki hakerskie na aplikacje i przeglądarki”.

Podczas webinara ekspert BCC, posiadacz certyfikatu CEH (Certified Ethical Hacker) pokaże w jaki sposób działają hakerzy – jakich metod używają, jak znajdują słabe miejsca w zabezpieczeniach, jak wybierają cele ataku i jak przejmują nad nimi kontrolę. Po przedstawieniu największych zagrożeń na jakie narażone są aplikacje webowe i objaśnieniu działania hakerów, ekspert BCC przedstawi skuteczne metody zapobiegania takim atakom.

Podczas webinara zostaną szczegółowo omówione następujące zagadnienia:

 • SSL/TLS – atak typu protocol downgrade
 • Bezpieczeństwo aplikacji web – przykład wykorzystania podatności SQL injection
 • Ataki na klienta – podatności w przeglądarkach internetowych

Więcej informacji na temat rozwiązań z zakresu zapewnienia bezpieczeństwa IT można znaleźć tutaj.

Serdecznie zapraszamy do udziału. Webinar rozpocznie się 23 lutego o godzinie 11.00 i potrwa ok. 20 minut.

 

23/02/2017

Termin już minął!

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email

  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com