BeeOffice – nowoczesne rozwiązanie dla nowoczesnych firm dostarczających oprogramowanie | All for One Poland

BeeOffice – nowoczesne rozwiązanie dla nowoczesnych firm dostarczających oprogramowanie

30/11/2016

Termin już minął!

W ramach cyklu BCC DemoRoom zapraszamy Państwa na webinar "BeeOffice – nowoczesne rozwiązanie dla nowoczesnych firm dostarczających oprogramowanie”.

Zapraszamy na prezentację innowacyjnego pakietu oprogramowania, który dobrze uwzględnia realia pracy firm dostarczających software lub związane z nim usługi.

BeeOffice to pakiet funkcji, wspomagających procesy, związane z przygotowywaniem i rozwojem oprogramowania, świadczeniem usług dla klientów, a także typowe dla takich organizacji zadania backoffice. BeeOffice usprawnia m.in.:

 • kontroling kosztów projektów wewnętrznych (np. produkcja oprogramowania) i zewnętrznych (np. wdrożenia dla klientów)
 • IT service desk dla zgłoszeń serwisowych klientów i zgłoszeń wewnętrznych
 • zarządzanie terminarzem i dostępnością pracowników
 • e-wnioski urlopowe i firmowy grafik urlopów
 • rejestr posiadanego sprzętu IT
 • zarządzanie posiadanymi licencjami IT
 • rezerwacja zasobów współdzielonych (np. sale konferencyjne, sprzęt biurowy, samochody)

Wszystko poprzez przejrzyste formularze WWW i automatyczny workflow, zamiast „tradycyjnych” formularzy papierowych, arkuszy Excel i natłoku e-maili, czyli coś dla tych, którzy nie znoszą „papierkowej roboty” i cenią sobie czas oraz wygodę. BeeOffice to aplikacja dostępna zarówno w SaaS jak i on-premise.

Zachęcamy również do przeczytania ciekawych artykułów na temat konkretnych rozwiązań w BeeOffice:

Od zapotrzebowania do zakupu. Kontrola kosztów w BeeOffice
Urlopy bez biurokracji. Zarządzanie wnioskami urlopowymi w BeeOffice
Monitorowanie procesu workflow

Serdecznie zapraszamy do rejestracji.

30/11/2016

Termin już minął!

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: dpo.pl@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com