BCC Pricing for Profit – zaawansowane zarządzanie strategią cenową w SAP | All for One Poland

BCC Pricing for Profit – zaawansowane zarządzanie strategią cenową w SAP

29/11/2017

Termin już minął!

Zapraszamy do obejrzenia nagrania

Zapraszamy na webinar "BCC Pricing for Profit – zaawansowane zarządzanie strategią cenową w SAP".

BCC Pricing for Profit to autorskie rozwiązanie BCC, ułatwiające planowanie cen i zarządzanie nimi w systemie SAP. Narzędzie dostarcza informacji na temat warunków cenowych składających się na ostateczną cenę produktu w danej chwili. Rezultaty są przedstawione w czytelnym i przystępnym dla użytkownika raporcie ALV.

BCC Pricing for Profit jest pomocnym narzędziem dla każdego przedsiębiorstwa, które prowadzi aktywną politykę cenową. Przeznaczony jest dla wszystkich firm korzystających z SAP, które potrzebują narzędzia dla szczegółowych i pełnych analiz dotyczących zmian cen. Jego użytkownikami są menedżerowie działów sprzedaży odpowiedzialni za kształtowanie polityki cenowej.

Narzędzie powstało w odpowiedzi na najczęściej zgłaszane przez naszych klientów problemy związane ze standardową funkcjonalnością wyznaczania cen w SAP, tj.:

 • Nieprzejrzysta edycja i prezentacja cen
 • Brak symulacji ceny transakcyjnej
 • Brak śledzenia zmian ceny transakcyjnej w czasie
 • Brak narzędzia do wielopoziomowej akceptacji zmian cen
 • Brak współpracy z WorkFlow
 • Brak narzędzia do masowej zmiany cen (z uwzględnieniem ceny transakcyjnej)
 • Brak ekstraktora warunków cenowych i ceny transakcyjnej (oraz ich zmian w czasie)

Podczas webinara zaprezentujemy Państwu na żywo możliwości naszego rozwiązania, przedstawimy również najważniejsze korzyści jakie wnosi wdrożenie BCC Pricing for Profit.

Agenda webinara:

Price Extractor – moduł do kompleksowego przeglądu cen, warunków cenowych oraz symulacji ceny transakcyjnej. Umożliwia m.in.:

 • przegląd warunków cenowych dla zadanego zakresu dat, cen dla klienta, rabatów i upustów;
 • symulację ceny transakcyjnej przy zmianach warunków składowych, z możliwością budowania własnych scenariuszy symulacji;
 • eksport warunków cenowych i cen transakcyjnych do Excel i systemów zewnętrznych;

Price Analyzer – moduł do masowej zmiany cen. Umożliwia m.in.:

 • Zaawansowane zarządzanie warunkami cenowymi (masowa zmiana cen dla wybranego warunku cenowego, wielopoziomowy model akceptacji zgodny z zasadą 4 oczu, współpraca z SAP WF, opracowywanie cenników na podstawie szablonów Excel);
 • Zaawansowane zarządzanie ceną transakcyjną (zmiana ceny składowej z natychmiastową symulacją ceny transakcyjnej, porównanie ceny transakcyjnej i ceny składowej przed i po zmianie, możliwość budowania własnych scenariuszy symulacji, eksport cen do systemów zewnętrznych).

Webinar rozpocznie się 29 listopada br. o godzinie 10.00. Serdecznie zapraszamy do rejestracji.

BCC Pricing for Profit

Przeczytaj więcej o rozwiązaniu BCC Pricing for Profit

29/11/2017

Termin już minął!

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: dpo.pl@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com