BCC Pricing for Profit – planowanie i zarządzanie strategią cenową w SAP | All for One Poland

BCC Pricing for Profit – planowanie i zarządzanie strategią cenową w SAP

27/02/2017

Termin już minął!

Zapraszamy do obejrzenia nagrania

W ramach BCC DemoRoom zapraszamy Państwa na webinar "BCC Pricing for Profit – planowanie i zarządzanie strategią cenową w SAP".

BCC Pricing for Profit (P4P) to autorskie rozwiązanie BCC ułatwiające planowanie oraz zarządzanie cenami. Wykorzystując dane obecne w SAP ERP, pozwala w jednym miejscu zgromadzić i analizować informacje dotyczące warunków cenowych składających się na ostateczną cenę produktu. Zapewnia kompleksowe podejście do pricingu i analizy cen.

BCC P4P będzie pomocnym narzędziem dla każdego przedsiębiorstwa, które prowadzi aktywną politykę cenową (zmiana cen w czasie, rabaty) i potrzebuje szczegółowych i pełnych analiz dotyczących zmian cen. Rozwiązanie sprawdzi się również w tych przypadkach, gdy ceny są wyznaczane w sposób niestandardowy, albo w sposób dedykowany chcemy podejść do zakresu analizowanych danych (np. wybrane warunki cenowe lub produkty na podstawie dowolnych pól).

BCC P4P nie jest ograniczone liczbą przetwarzanych danych. Dzięki zastosowaniu in-memory processing przetwarzanie danych nie jest czasochłonne nawet dla dużych zasobów danych oraz skomplikowanych algorytmów przetwarzania.

Podczas webinara zaprezentujemy Państwu na żywo działanie naszego rozwiązania, przedstawimy również najważniejsze korzyści jakie wnosi wdrożenie BCC P4P.

Więcej o BCC Pricing for Profit.

Webinar odbędzie się 27 lutego o godzinie 10.00. Zapraszamy do rejestracji oraz do przekazania naszego zaproszenia również innym osobom z Państwa firm, które mogą być zainteresowane tematyką usprawnień SAP.

27/02/2017

Termin już minął!

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: dpo.pl@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com