BCC Matflow – łatwiejsze zarządzanie danymi podstawowymi w SAP | All for One Poland

BCC Matflow - łatwiejsze zarządzanie danymi podstawowymi w SAP

29/09/2015

Termin już minął!

Zapraszamy do obejrzenia nagrania

W ramach BCC DemoRoom zapraszamy Państwa na webinar "BCC Matflow – łatwiejsze zarządzanie danymi podstawowymi w SAP".

BCC MatFlow jest gotowym do użytku (w podstawowej formie tzw. „z pudełka”) rozwiązaniem wspierającym tworzenie danych podstawowych materiałów w systemie SAP ECC 6.0 bazującym na technologii SAP Business Workflow. Rozwiązanie polecamy firmom, które chcą we względnie krótkim czasie i przy stosunkowo niewielkim nakładzie finansowym znacząco usprawnić proces zarządzania danymi podstawowymi materiałów i danymi podstawowymi z nimi związanymi poprzez automatyzację przebiegu pracy w procesie gwarantującą, że wszystkie wymagane kroki procesu zostaną wykonane we właściwym czasie, we właściwej kolejności i przez właściwe osoby.

Podczas webinara pokażemy Państwu, jak z BCCMatflow można zaradzić typowym problemom związanym z zarządzaniem danymi podstawowymi. Przedsatwimy najważniejsze narzędzia naszego produktu, czyli Wniosek Materiałowy oraz Kartę Projektu Danych Podstawowych na przykładach realizowanych w istniejącym, żywym systemie. Zachęcamy do rejestracji i uczestnictwa.

Więcej o BCC Matflow

Podstawową cechą rozwiązania BCC MatFlow jest to, że rozdziela ono potrzeby tworzenia/zmiany danych podstawowych materiałów od rzeczywistej pracy bezpośrednio z kartoteką materiałową. Z tego względu rozwiązanie BCC MatFlow jest idealnym narzędziem wspomagającym pracę Centrów Usług Wspólnych (lub innych wydzielonych jednostek organizacyjnych), które między innymi mogą dostarczać przedsiębiorstwu usługi zarządzania kartoteką materiałową. Drugą szczególną cechą rozwiązania BCC MatFlow jest ewidencja tych potrzeb w ramach projektów tworzenia danych podstawowych materiałów. Projektem tego typu może być np. wprowadzenie na rynek nowej marki.

Predefiniowane w BCC MatFlow procesy obsługują m.in.: wnioskowanie o utworzenie/zmianę/usunięcie danych podstawowych materiałów poprzez dedykowany dokument systemowy „Wniosek Materiałowy”; przetwarzanie i akceptację wniosków materiałowych, ewidencję projektów tworzenia danych podstawowych materiałów poprzez dedykowany dokument systemowy „Karta Projektu DP”; opracowanie powiązanych z wyrobem/półwyrobem danych podstawowych dla produkcji seryjnej*, dla produkcji procesowej*; opracowanie powiązanych z materiałem kupowanym danych podstawowych zaopatrzenia*; automatyczne powiadomienia na e-mail w oparciu o listy dystrybucji; inne funkcje np. rozszerzanie materiałów na składy…

* Może wystąpić konieczność przemodelowania procesu wzorcowego.

W zależności od przyjętego sposobu pracy i zakresu wykorzystywanych danych podstawowych, klienci mogą korzystać z rozwiązania „z pudełka” lub wspólnie z konsultantem BCC dostosować rozwiązanie do swoich potrzeb. W rozszerzonej formie BCC MatFlow może być postrzegane jako doskonały punkt wyjścia do zaprojektowania i wdrożenia specyficznych dla klienta całościowych procesów tworzenia wszystkich powiązanych z materiałami danych podstawowych.

29/09/2015

Termin już minął!

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: dpo.pl@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com