BCC EmployeeCostPlanner – planowanie kosztów osobowych w SAP | All for One Poland

BCC EmployeeCostPlanner - planowanie kosztów osobowych w SAP

22/03/2017

Termin już minął!

Zapraszamy do obejrzenia nagrania

W ramach BCC DemoRoom zapraszamy Państwa na webinar "BCC EmployeeCostPlanner – planowanie kosztów osobowych w SAP".

Autorskie rozwiązanie BCC EmployeeCostPlanner zapewnia obsługę w systemie SAP pełnego procesu planowania kosztów osobowych, gwarantując wysoki poziom poufności danych.

Rozwiązanie wspiera pracę oraz współpracę działów:

 • Kadrowo-Płacowego
 • Kontrolingu
 • Dyrektorów i Kierowników działów produkcyjnych

zaangażowanych w tworzenie oraz monitorowanie planu kosztów osobowych.

Rozwiązanie wspiera proces od automatycznego budowania bazowego planu kosztów osobowych, dostarczając jednocześnie kierownikom liniowym możliwość wprowadzania planowanych wartości wynagrodzeń w prostej aplikacji, dostępnej przez przeglądarkę WWW. BCC EmployeeCostPlanner to również, a może przede wszystkim – zbiór „dobrych praktyk”, które pomogą Państwu usprawnić i przyspieszyć planowanie kosztów osobowych.

Innowacja BCC EmployeeCostPlanner polega przede wszystkim na użyteczności rozwiązania. Wszystkie funkcje aplikacji zostały zaprojektowane specjalnie pod kątem ułatwienia planowania kosztów osobowych, a nie tylko planowania kosztów ogólnie.

W szczególności, BCC Employee Cost Planner wspiera następujące czynności:

 • przygotowanie założeń biznesowych do planowania
 • budowa bazowego planu kosztów osobowych (automatycznie na podstawie danych z systemu SAP HR)
 • szybka dystrybucja planu kosztów osobowych do menedżerów (kierowników liniowych) i planistów
 • wprowadzanie danych przez kierowników liniowych (w aplikacji dostępnej przez przeglądarkę)
 • konsolidacja całościowego planu kosztów osobowych
 • obsługa iteracji w planowaniu kosztów – korekt, powtórnych zatwierdzeń, z udziałem służb finansowych i kierowników liniowych
 • analizy planu na każdym etapie, obsługa wielowymiarowej analizy skutków finansowych zmian kosztów osobowych
 • automatyzacja wymiany danych z programem Microsoft Excel

Więcej informacji o BCC EmployeeCostPlanner (artykuł pochodzi z Akademii Lepszego Biznesu BCC, dostęp wymaga bezpłatnej rejestracji).

Podczas webinara zaprezentujemy Państwu nasze rozwiązanie oraz przedstawimy korzyści, jakie możecie Państwo osiągnąć dzięki jego wdrożeniu.

Prezentacja odbędzie się 22 marca o godzinie 11.00. Zapraszamy do rejestracji oraz do przekazania naszego zaproszenia również innym osobom z Państwa firm, zainteresowanym tematyką SAP HR.

22/03/2017

Termin już minął!

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: dpo.pl@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com