Autostradą przez SuccessFactors. Employee Central | All for One Poland

Autostradą przez SuccessFactors. Employee Central

27/04/2022

Termin już minął!

Zapraszamy do obejrzenia nagrania

W kolejnym webinarze z cyklu Autostradą przez SuccessFactors zaprezentujemy Employee Central – podstawowy moduł SAP SuccessFactors, który gromadzi bazowe informacje dotyczące firmy, jej struktury, stanowisk oraz dane podstawowe pracowników (np. dane osobowe, informacje o zatrudnieniu). Informacje te są wykorzystywane potem przez inne moduły SuccessFactors: Performance&Goals, Succession&Development, Recruiting  oraz Learning.

Co więcej… Employee Central pozwala na obsługę wielu procesów biznesowych z obszaru kadrowego, jak np. zatrudnienie nowego pracownika, zmianę warunków zatrudnienia, wydrukowanie dokumentów (np. Umowy o pracę, Zaświadczenie o zatrudnieniu i zarobkach)  oraz samoobsługę pracowniczą i menedżerską.

Podczas webinaru zaprezentujemy podstawowe elementy modułu EmployeeCentral oraz przykładowe procesy z punktu widzenia pracownika (zmiana adresu zamieszkania, wyświetlenie limitu urlopowego, złożenie wniosku o urlop, wyświetlenie paska płacowego), a także samoobsługę dla menedżera oraz ułatwienia obsługi procesów dla pracownika HR.

Zapraszamy do rejestracji!

Nasza oferta

Dowiedz się więcej o SuccessFactors.

27/04/2022

Termin już minął!

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: dpo.pl@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com