Alternatywa dla firm wielooddziałowych – rollout SAP ERP dla dużych jednostek, SAP Business One dla mniejszych | All for One Poland

Alternatywa dla firm wielooddziałowych - rollout SAP ERP dla dużych jednostek, SAP Business One dla mniejszych

15/12/2015

Termin już minął!

Zapraszamy do obejrzenia nagrania

W ramach BCC DemoRoom zapraszamy Państwa na webinar "Alternatywa dla firm wielooddziałowych – Rollout SAP ERP dla dużych jednostek, SAP Business One dla mniejszych".

Prowadzenie biznesu w skali międzynarodowej lub firmie wielooddziałowej, nawet jeśli jest to tylko kilka krajów lub jednostek, to spore wyzwanie. Dlatego przedsiębiorstwa tak działające z reguły wykorzystują system SAP ERP. System jest w pierwszej kolejności implementowany w centrali lub kluczowym podmiocie w grupie jako wzorzec korporacyjny SAP ERP. Przygotowany template SAP jest następnie rolloutowany (przenoszony) do pozostałych spółek w grupie – produkcyjnych i handlowych, z większym lub mniejszym dostosowaniem systemu do ich specyfiki.

W przypadku mniejszych oddziałów handlowych rollout SAP ERP nie zawsze ma jednak uzasadnienie ekonomiczne. Czy to oznacza, że korporacja jest skazana na pozostawienie części swoich oddziałów poza nawiasem swojego środowiska SAP? Niekoniecznie, jeśli weźmie pod uwagę alternatywę: rozwiązanie SAP Business One.

System SAP Business One to rozwiązanie przygotowane przez SAP z myślą o małych przedsiębiorstwach. Wspiera działalność firmy w kluczowych obszarach – sprzedaży, obsłudze klienta, zakupach, obsłudze magazynu, finansach i zarządzaniu danymi pracowników. Praktyka udowadnia, że funkcjonalności oferowane w standardzie SAP Business One spełniają potrzeby mniejszych spółek, a do takich należą np. oddziały handlowe korporacji. Taki model działania jest już wykorzystywany w praktyce przez korporacje na całym świecie.

W jakich sytuacjach warto rozważyć wdrożenie SAP Business One w korporacji korzystającej z SAP ERP:

 • oddziały handlowe w krajach o mniejszej skali działalności firmy
 • biura handlowe w krajach, w których główna spółka korzysta z SAP ERP
 • stali partnerzy biznesowi w tym np.: dystrybutorzy, autoryzowane firmy serwisowe, franczyzobiorcy

Zapraszamy na webinar, który odbędzie się 15 grudnia 2015 o godzinie 13.00. Zachęcamy również do przekazania naszego zaproszenia innym osobom z Państwa firmy, które są zainteresowane tematyką SAP.

15/12/2015

Termin już minął!

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: dpo.pl@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com