AgileSI: zapewnij bezpieczeństwo środowiska SAP dzięki integracji z aplikacjami SIEM | All for One Poland

AgileSI: zapewnij bezpieczeństwo środowiska SAP dzięki integracji z aplikacjami SIEM

27/10/2016

Termin już minął!

Zapraszamy do obejrzenia nagrania

W ramach BCC DemoRoom zapraszamy Państwa na webinar „AgileSI: zapewnij bezpieczeństwo środowiska SAP dzięki integracji z aplikacjami SIEM”.

Podczas prezentacji będziecie Państwo mieli unikalną okazję zapoznania się z propozycją przygotowaną wspólnie przez agileSI™ GmbH oraz BCC dla Klientów, którzy chcą zwiększyć bezpieczeństwo procesów i danych w swoich systemach SAP.

Kluczową rolę w budowaniu kompleksowego podejścia do zarządzania bezpieczeństwem IT odgrywają obecnie systemy klasy SIEM (Security Information and Event Management). Oferują one zaawansowaną ochronę sieci korporacyjnych dzięki śledzeniu, analizowaniu i zestawianiu zdarzeń z różnych źródeł. Dzięki automatycznej analizie i korelacji tych zdarzeń można szybko zidentyfikować te, które stanowią rzeczywiste zagrożenie dla kluczowych aplikacji i danych.

Niestety skuteczna integracja systemu SAP® z systemami klasy SIEM była dotąd problematyczna. Dlatego agileSI™ GmbH oraz BCC przygotowały wspólnie specjalną propozycję opartą na rozwiązaniu AgileSi (Security Inteligence for SAP Systems), które jest mostem łączącym systemy SAP z systemami SIEM. Teraz nasi Klienci będą mogli monitorować w czasie rzeczywistym incydenty związane z bezpieczeństwem systemów SAP w systemach SIEM.

agileSI™ umożliwia bieżące monitorowanie ważnych aspektów bezpieczeństwa w SAP. Wyniki są dostępne w wielu systemach SIEM, np. HP ArcSight, IBM QRadar, Splunk i LogPoint. Pozwala to monitorować szeroki zakres zagrożeń, takich jak wykorzystywanie konta, ataki szkodliwego oprogramowania oraz nieupoważniony dostęp do wrażliwych danych (np. danych na temat pracowników lub płac, cenników, umów, wielkości sprzedaży, danych dotyczących badań i rozwoju). Taki nadzór umożliwia wywoływanie automatycznych odpowiedzi w celu ochrony środowiska SAP oraz powstrzymywania zagrożeń i ataków w czasie rzeczywistym.

W ramach współpracy BCC oferuje sprzedaż, wdrożenie i dostosowanie rozwiązania agileSI™, łącznie z wszelkimi niezbędnymi pracami w środowisku SAP.

Podczas webinara przedstawimy Państwu następujące zagadnienia:

 • co to jest SIEM, typowa integracja z urządzeniami sieciowymi
 • prezentacja aplikacji agileSI
 • prezentacja przykładowych scenariuszy użycia rozwiązania agileSI na przykładzie obszarów: BASIS/IT, HCM
 • prezentacja korzyści z wykorzystania rozwiązania agileSI

Prezentacja odbędzie się 27 października o godzinie 13.00. Zapraszamy do rejestracji oraz do przekazania naszego zaproszenia również innym osobom z Państwa firm, zainteresowanym tematyką bezpieczeństwa w SAP.

27/10/2016

Termin już minął!

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: dpo.pl@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com