Apetyt na rozwój. Najnowsze rozwiązania ERP dla branży spożywczej | All for One Poland

Apetyt na rozwój. Najnowsze rozwiązania ERP dla branży spożywczej

Zapraszamy na konferencję online 27 maja 2021

SNP i Portal Spożywczy zapraszają Państwa na konferencję online 27 maja, poświęconą najnowszym rozwiązaniom IT dla branży spożywczej. W oparciu o najnowszy system ERP SAP S/4HANA, zaprezentujemy scenariusze biznesowe dla firm spożywczych na różnym etapie rozwoju i o różnej skali działania.

Dla polskiego sektora spożywczego pandemia to zarazem wyzwanie, ale i szansa. Dzięki wdrożeniu nowych technologii i sposobów pracy, firmy spożywcze mogą być nie ofiarami, ale beneficjentami czasu zaburzeń.

SNP i Portal Spożywczy zapraszają Państwa na konferencję online, poświęconą najnowszym rozwiązaniom IT dla branży spożywczej. Eksperci, którzy na co dzień zajmują się digitalizacją i wdrażaniem efektywnych rozwiązań IT dla przedsiębiorstw, przedstawią jak można znieść bariery wzrostu firmy, niezależnie od skali działania przedsiębiorstwa.

W oparciu o najnowszy system ERP SAP S/4HANA, zaprezentujemy scenariusze biznesowe dla firm spożywczych na różnym etapie rozwoju i o różnej skali działania (MŚP, duże firmy i grupy kapitałowe), a także case studies. Nie zabraknie wystąpień firm spożywczych i pokazu działania aplikacji SAP.

Konferencja odbędzie się online 27 maja br. w godz. 10 do 12. Udział jest bezpłatny. Zapraszamy do rejestracji

Agenda konferencji

10:00 - 12:00
Pandemia, cyfryzacja, rozwój

Dyskusja panelowa o perspektywach rozwoju firm spożywczych

Andrzej Gantner
Wiceprezes, Dyrektor Generalny
Polska Federacja Producentów Żywności
Adam Tubilewicz
Zastępca Redaktora Naczelnego
Portal Spożywczy
Andrzej Moskalik
Członek Zarządu, Dyrektor ds. Sprzedaży
SNP
Od analizy rentowności do trafnych decyzji biznesowych

Wielowymiarowa analiza rentowności w SAP S/4HANA – w podziale na jednostki, linie biznesowe i grupy produktów. Raportowanie kosztów produktów, rentowność grup asortymentowych, analiza poszczególnych obszarów biznesowych.

Karol Ginter
Lider Zespołu Finansów i Kontrolingu
SNP
Zintegrowane planowanie ERP w SAP S/4HANA

Prognoza sprzedaży a plan produkcyjny – zintegrowane planowanie ERP w SAP S/4HANA. Zarządzanie partiami i terminami ważności. Traceability (śledzenie partii produktów i surowców w razie reklamacji i wycofania partii z obrotu).

Aleksander Patan
Lider Zespołu Planowania Produkcji
SNP
Elastyczne zarządzanie cenami w S/4HANA

Elastyczne zarządzanie cenami i cennikami (pricing).

Ireneusz Golon
Lider Zespołu Sprzedaż i Dystrybucja
SNP
Scenariusze cyfryzacji sprzedaży i kooperacji z partnerami

Współpraca ze stałymi odbiorcami, m.in. sieciami handlowymi (scenariusze EDI, e-fakturowanie). Integracja sprzedaży online z systemem ERP.

Tomasz Wojciechowski
Lider Zespołu Rozwoju Oprogramowania SAP
SNP
Obsługa skupu surowców w SAP S/4HANA

Scenariusz automatyzacji obsługi skupu surowców na przykładzie warzyw i owoców (integracja wagi towarowej z ERP, obsługa przepustek dla dostawców, automatyzacja księgowań przyjęć i wycen towarów, selfbilling dla rolników).

Paweł Napadłek
Konsultant SAP
SNP
Wdrożenie nowego systemu ERP – szybko, tanio, dobrze?

Jak przygotować, realizować wdrożenie, by się udało? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów i porażek? Jak przebiega wdrożenie SAP, ile trwa i od czego zależą jego koszty?

Maciej Konat
Kierownik Projektów SAP
SNP
Wdrożenie SAP z perspektywy klienta

Cele, wybór systemu i dostawcy. Przebieg wdrożenia i lessons learned.

Sławomir Malarczyk
Dyrektor Operacyjny
Sokpol-Koncentraty
Sesja pytań i odpowiedzi. Zakończenie konferencji

Po konferencji, zapraszamy zainteresowanych na webinar Udana migracja z SAP ERP/ECC do S/4HANA. Spotkanie przygotowane jest z myślą o przedstawicielach firm, które obecnie pracują na poprzedniej generacji systemu SAP (SAP ERP/ECC). Webinar odbędzie się 27 maja br. o godz. 13. Szczegóły i rejestracja

Rejestracja na konferencję "Apetyt na rozwój"

Uczestnictwo dla przedstawicieli branży spożywczej jest bezpłatne. Zapraszamy do przejścia do formularza rejestracyjnego.

SNP - partner ekspert SAP dla sektora spożywczego

Od ponad 25 lat (do 2017 – jako BCC) pracujemy dla sektora spożywczego, zapewniając wdrożenie systemu ERP i funkcje branżowe (m.in. obsługa skupu surowców i kontraktacji, zarządzanie terminami ważności, zarządzanie paletami, produkcja seryjna i procesowa, zlecenia produkcji pomocniczej, integracja z sieciami handlowymi). Wśród naszych klientów są m.in.: producenci mięsa (czerwonego i białego), napojów alkoholowych i bezalkoholowych (w tym browary), przetworów warzywnych i rybnych, mleka i nabiału (m.in spółdzielnie mleczarskie), producenci kawy i herbaty, słodyczy a także firmy z sektorów cukrowniczego, tytoniowego oraz paszowego.

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com