BeeOffice Integracja | All for One Poland

BeeOffice Integracja

Wymiana danych z innymi aplikacjami

Kluczowym elementem pakietu BeeOffice jest możliwość integracji z istniejącymi w firmie systemami, w tym z ERP czy HR. W ten sposób BeeOffice staje się naturalnym uzupełnieniem i dopełnieniem istniejących rozwiązań IT.

Wymiana danych może być zrealizowana na różne sposoby:

 • BeeOffice eksportuje/importuje pliki tekstowe lub XML, dostosowane do formatu stosowanego przez inne systemy (SAP, Comarch Optima, Sage, Navision, ew. inne uzgodnione w trakcie wdrożenia systemu).
 • BeeOffice wywołuje interfejs API web service w innym systemie, aby przekazać lub pobrać z niego dane. Typowym przykładem takiej integracji jest np. wprowadzanie urlopów do systemu HR lub księgowanie delegacji w systemie finansowo-księgowym firmy, na podstawie wniosków zatwierdzonych w BeeOffice.
 • BeeOffice oferuje szeroki zakres funkcji API REST, z którego może skorzystać zespół IT Państwa firmy bądź inny dostawca integrujący swoje rozwiązania z BeeOffice. API REST oferuje dostęp do odczytu i zmian kilkudziesięciu ‚obiektów danych’ i jest stale rozwijane.

API REST BeeOffice jest udostępnione poprzez framework Swagger, który zapewnia przejrzystą dokumentację i środowisko testowania API wbudowane w aplikację.

Udostępnij
Drukuj:
Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: dpo.pl@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com