SNP BDO – dostosuj SAP do wymogów nowej ustawy o odpadach | All for One Poland

SNP BDO - dostosuj SAP do wymogów nowej ustawy o odpadach

30/10/2019

Termin już minął!

Zapraszamy do obejrzenia nagrania

SNP BDO to rozwiązanie umożliwiające zarządzanie informacjami o gospodarce odpadami w SAP, w tym rejestrację i ewidencję obrotu odpadami, zgodnie z nowelizacją ustawy o odpadach z lipca 2019 r. i w integracji z systemem BDO.

Zgodnie z nowelizacją ustawy o odpadach z lipca 2019, podmioty wprowadzające na rynek produkty, produkty w opakowaniach i gospodarujące opakowaniami – będą zobowiązane do elektronicznego rejestrowania oraz ewidencjowania obrotu odpadów w Bazie danych o produktach i opakowaniach oraz o gospodarce odpadami (BDO).

Kluczową częścią BDO jest Rejestr podmiotów wprowadzających produkty, produkty w opakowaniach i gospodarujących odpadami, natomiast już w styczniu 2020 planowane jest uruchomienie modułów ewidencji i sprawozdawczości systemu BDO.

Zostało mało czasu, aby przygotować systemy SAP do realizacji nowego obowiązku. Zapraszamy na webinar, podczas którego:

 • zaprezentujemy nową sytuację prawną i wynikające z niej wyzwania dotyczące konieczności dostosowania systemu SAP,
 • przedstawimy rozwiązanie SNP BDO, które pomoże Państwu przygotować SAP do nowych wymagań.

Podstawowy zakres funkcjonalności SNP BDO dla SAP to:

 • prowadzenie ewidencji oraz sprawozdawczości w zakresie odpadów w integracji z SAP
 • generowanie raportów o wprowadzonych odpadach do obrotu wraz z osiąganymi poziomami zbierania, odzysku oraz recyklingu
 • wymiana plików XML z systemem BDO – integracja systemu SAP z BDO

Oferta

Dowiedz się więcej o SNP BDO dla SAP

30/10/2019

Termin już minął!

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: dpo.pl@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com