Nowy SNP Partner Checker z automatycznym tworzeniem kartoteki kontrahenta | All for One Poland

Nowy SNP Partner Checker z automatycznym tworzeniem kartoteki kontrahenta

17/05/2021

Termin już minął!

Zapraszamy do obejrzenia nagrania

Zapraszamy na webinar, podczas którego zaprezentujemy najnowszą wersję rozwiązania SNP Partner Checker (tzw. Biała Księga Podatników w SAP), z którego korzysta już kilkadziesiąt firm. SNP Partner Checker  umożliwia weryfikację danych kontrahentów w bazach KAS (tzw. biała księga podatników) i UE (VIES), bezpośrednio w systemie SAP.

W pierwszej części webinara zaprezentujemy pełny przegląd możliwości naszego rozwiązania.

W drugiej części skupimy się na nowych opcjach SNP Partner Checker: możliwościach automatyzacji tworzenia danych kontrahenta w SAP na podstawie numeru NIP. Ta grupa funkcji pozwala usprawnić pracę użytkowników SAP i zaoszczędzić czas, poświęcany zwykle na ręczne wprowadzanie danych nowych partnerów biznesowych.

Webinar przeznaczony jest zarówno dla firm użytkujących już SNP Partner Checker i zainteresowanych nowymi możliwościami; jak i dla firm poszukujących kompleksowego rozwiązania w zakresie białej listy i usprawnień w pracy z danymi kontrahentów.

Zapraszamy do rejestracji.

SNP Partner Checker: kompleksowe rozwiązanie

Dowiedz się więcej o rozwiązaniu SNP Partner Checker

17/05/2021

Termin już minął!

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com