Usprawnij pracę w gospodarce materiałowej dzięki SAP Fiori dla SAP ERP | All for One Poland

Usprawnij pracę w gospodarce materiałowej dzięki SAP Fiori dla SAP ERP

28/11/2017

Termin już minął!

Zapraszamy do obejrzenia nagrania

Zapraszamy na webinar „Usprawnij pracę w gospodarce materiałowej dzięki SAP Fiori dla SAP ERP”.

SAP Fiori to lekkie i szybkie do wdrożenia aplikacje, pozwalające udostępnić funkcjonalność najczęściej wykorzystywanych transakcji SAP na urządzeniach mobilnych i stacjonarnych przez przeglądarkę internetową. Dzięki SAP Fiori możliwy jest dostęp do systemów SAP za pośrednictwem bardzo intuicyjnego i ergonomicznego interfejsu, jako alternatywa dla SAP GUI.

Podczas webinara zaprezentujemy możliwości wykorzystania aplikacji SAP Fiori w obszarze gospodarki materiałowej w systemie SAP ERP, najważniejsze korzyści z ich wykorzystania oraz wymagania techniczne (dotyczące np. bazy danych oraz ewentualnej konieczności instalacji dodatkowych komponentów).

Przedstawimy Państwu 3 typy aplikacji SAP Fiori dla systemu SAP ERP:

 • Aplikacje transakcyjne. Służą do wykonywania operacji zmieniających stan dokumentów w systemie oraz wyświetlenia danych w prosty, przyjazny sposób. Można tu wymienić aplikacje służące m.in. do:
  • zatwierdzania zapotrzebowań, zamówień, kontraktów, arkuszy wprowadzania usługi, faktur;
  • śledzenia zamówień;
  • tworzenia zamówień na bazie zapotrzebowań (Order from Requisitions);
  • przeglądania swoich dokumentów zaopatrzenia (My Purchasing Document Items).
 • Fact-sheets. Służą do wyświetlania kluczowych informacji o obiektach i dokumentach takich jak: materiały, dostawcy, rekordy informacyjne, zapotrzebowania, zamówienia, kontrakty, dokumenty materiałowe, faktury, w oparciu o mechanizm pełno-tekstowego wyszukiwania informacji w systemie. Pokazują również powiązania do innych dokumentów.
 • Aplikacje analityczne. Służą do obliczania kluczowych wskaźników wydajności (KPI) oraz ich wyświetlania w postaci wykresów lub tabel. Dostępne są różne wglądy do tworzenia aplikacji analitycznych, takie jak: wartość wycenionego zapasu dla określonej daty, ilość wycenionego zapasu dla określonej daty, zakres pokrycia na podstawie historycznych zużyć, rotacja na magazynie, oczekiwane versus realne użycie kontraktów.

Aplikacje SAP Fiori są nie tylko ładne i wygodne, ale mogą realnie usprawnić działanie firmy. Aplikacje transakcyjne wspierające zatwierdzanie dokumentów zaopatrzenia mogą znacząco usprawnić procesy akceptacji poprzez przekierowanie zadania akceptacji na smartfony, co może się spodobać kadrom zarządzającym. Aplikacje typu fact-sheets, w powiązaniu z możliwościami pełno-tekstowego wyszukiwania, mogą pomóc w szybszym odnajdywaniu niezbędnych informacji w systemie. W końcu aplikacje analityczne dają wgląd w to, jak sprawnie działa firma dzięki obliczaniu różnych kluczowych wskaźników wydajności (KPI).

Webinar rozpocznie się 28 listopada br. o godzinie 11.00. Serdecznie zapraszamy do rejestracji.

SAP Fiori

Zobacz więcej o naszej ofercie dotyczącej rozwiązań mobilnych

28/11/2017

Termin już minął!

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email

  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com