Transformacje biznesu a SAP: nieoczywiste wyzwania, nowe możliwości | All for One Poland

Transformacje biznesu a SAP: nieoczywiste wyzwania, nowe możliwości

23/03/2021

Termin już minął!

Zapraszamy do obejrzenia nagrania

Firma pracuje na systemie SAP, planuje reorganizację, wydzielenie, sprzedaż części działalności? A może przejmowana przez firmę spółka posiada system SAP? Zapraszamy na webinar, podczas którego nasi eksperci podzielą się doświadczeniami z takich projektów. Serdecznie zapraszamy zarówno osoby odpowiedzialne za systemy i projekty informatyczne, jak i przedstawicieli biznesu.

Decydenci, podejmując decyzje o zmianach biznesowych, często nie mają świadomości o ich wpływie na systemy informatyczne. Gdzie kryją się największe wyzwania i niebezpieczeństwa?

Ten webinar jest częścią konferencji online SNP Transformation Day, w ramach której odbędzie się cykl sesji poświęconych projektom transformacyjnym w środowiskach SAP.

Zapraszamy do poznania całej agendy wydarzenia.

Dowiedz się więcej na temat transformacji biznesowych systemów SAP

23/03/2021

Termin już minął!

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: dpo.pl@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com