SNP EasyPOS. Rozwiązanie do obsługi punktów sprzedaży detalicznej bezpośrednio w SAP | All for One Poland

SNP EasyPOS. Rozwiązanie do obsługi punktów sprzedaży detalicznej bezpośrednio w SAP

31/03/2020

Termin już minął!

Zapraszamy do obejrzenia nagrania

SNP EasyPOS to autorski produkt SNP umożliwiający kompleksową obsługę sprzedaży w sklepach przyzakładowych, na stoiskach promocyjnych, wyprzedażach itp. bezpośrednio z systemu SAP, w trybie online, w integracji z drukarkami fiskalnymi. Rozwiązanie powstało z myślą o przedsiębiorstwach korzystających z systemów SAP, które poza głównym kanałem sprzedaży (hurtownie, stali odbiorcy), prowadzą także punkty sprzedaży detalicznej (Point of Sale), a nie mają dedykowanych systemów sklepowych typu POS – jak na przykład sieci detaliczne. SNP EasyPOS jest wykorzystywany w dziesiątkach lokalizacji u naszych klientów.

Zapraszamy na webinar, podczas którego zaprezentujemy najnowszą wersję rozwiązania SNP EasyPOS:

 • Sprzedaż bezpośrednio z systemu SAP. Rozwiązanie zapewnia pełną integrację z systemem SAP (SAP ERP ECC i SAPS/4HANA). Wszystkie dane, takie jak opisy materiałów, ceny, rabaty, stany magazynowe, są pobierane online bezpośrednio z bazy danych SAP.
 • Sprzedaż paragonowa lub wystawienie f-ry VAT.
 • Obsługiwane formy płatności: gotówka, karta płatnicza, bony, przelew, możliwe jest również mieszanie tych form w jednej płatności.
 • Obsługa płatności w innych walutach.
 • Integracja z drukarką fiskalną – automatyczny wydruk paragonu lub faktury bezpośrednio z SAP.
 • Raporty kasowe: m.in. paragony, operacje kasowe, raport zmiany.
 • Możliwość równoczesnej obsługi wielu stanowisk sprzedaży.
 • Implementacja w technologii SAP UI5/Fiori.
 • Dostęp z dowolnego urządzenia z przeglądarki internetowej.

SNP EasyPOS jest oferowany jako dodatek do systemu SAP, wpasowuje się w procesy biznesowe zaimplementowane w module SD i może być rozszerzane o specyficzne funkcje, zgodne z wymaganiami systemu klienta.

Nasza oferta

Dowiedz się więcej o SNP EasyPOS

31/03/2020

Termin już minął!

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: dpo.pl@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com