SNP EasyPOS: obsługa punktu sprzedaży detalicznej w SAP | All for One Poland

SNP EasyPOS: obsługa punktu sprzedaży detalicznej w SAP

25/11/2021

Termin już minął!

Zapraszamy do obejrzenia nagrania

W dniu 25.11 zapraszamy Państwa na dwa webinary o naszych rozwiązaniach do obsługi sprzedaży detalicznej w SAP:

SNP EasyPOS: obsługa punktu sprzedaży detalicznej w SAP

SNP EasyPOS umożliwia obsługę sprzedaży w POS bezpośrednio z systemu SAP w sklepach przyzakładowych, na stoiskach promocyjnych, wyprzedażach itp. – w trybie online, w integracji z drukarkami fiskalnymi i terminalami płatniczymi. Rozwiązanie stworzyliśmy z myślą o tych firmach, które poza swoim głównym kanałem sprzedaży (jak hurtownie, stali odbiorcy), prowadzą także punkty sprzedaży detalicznej (Point of Sale), ale nie mają i nie chcą mieć dedykowanych systemów sklepowych typu POS (np. sieci detaliczne).

Podczas tego webinara nasz ekspert zaprezentuje pełną funkcjonalność naszego rozwiązania. Zapraszamy do rejestracji.

Nasza oferta

Dowiedz się więcej o rozwiązaniu SNP EasyPOS

25/11/2021

Termin już minął!

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: dpo.pl@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com