SAP, faktury ustrukturyzowane i Krajowy System e-Faktur | All for One Poland

SAP, faktury ustrukturyzowane i Krajowy System e-Faktur

13/05/2021

Termin już minął!

Zapraszamy do obejrzenia nagrania

Planujesz przesyłanie faktur elektronicznych do Krajowego Systemu e-Faktur? Wykorzystaj bezpieczną i wygodną platformę techniczną przygotowaną przez zespół ekspertów z SNP. SNP KSeF to dostępna jako SaaS platforma, umożliwiająca przesyłanie faktur z systemu SAP w formie ustrukturyzowanej do Krajowego Systemu e-Faktur.

Projekt ustawy o zmianie ustawy o podatku od towarów i usług Ministerstwa Finansów przewiduje wprowadzenie Krajowego Systemu e-Faktur (KSeF, także CRF – Centralny Rejestr Faktur) i możliwość wystawiania faktur w formie ustrukturyzowanej.

Oznacza to, że firmy korzystające z SAP będą potrzebowały zintegrować system finansowo-księgowy i umożliwić przesyłanie faktur w wersji elektronicznej przez API, w odpowiednim oczekiwanym przez MF formacie, do systemu KSeF.

Przesyłanie faktur z systemu SAP do Krajowego Systemu e-Faktur

Dowiedz się więcej o platformie do przesyłania faktur bezpośrednio z systemu SAP do Krajowego Systemu e-Faktur.

13/05/2021

Termin już minął!

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: dpo.pl@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com