SAP Business One w oddziałach: nowa alternatywa w korporacyjnym środowisku SAP | All for One Poland

SAP Business One w oddziałach: nowa alternatywa w korporacyjnym środowisku SAP

23/05/2017

Termin już minął!

W ramach BCC Webinars zapraszamy Państwa na webinar "SAP Business One w oddziałach: nowa alternatywa w korporacyjnym środowisku SAP".

Duże korporacje działające w oparciu o centralny system SAP ERP coraz częściej wybierają SAP Business One dla swoich mniejszych spółek córek. Pozwala im to przeprowadzić projekt przy mniejszym nakładzie czasu i środków niż w klasycznym podejściu – rolloucie SAP wg korporacyjnego templatu. Jednocześnie pozostają nadal w znanym sobie środowisku SAP.

W jakich sytuacjach warto rozważyć wdrożenie SAP Business One w korporacji korzystającej z SAP ERP:

 • mniejsze oddziały firmy np. biura handlowe lub jednostki serwisowe
 • akwizycje jednostek gospodarczych o mniejszej skali działalności
 • nowo tworzone spółki na rynkach wschodzących
 • stali partnerzy biznesowi w tym np.: dystrybutorzy, autoryzowane firmy serwisowe, franczyzobiorcy

W SAP Business One dostępne są rozbudowane funkcje uwzględniające charakter branżowy, najlepsze praktyki i procesy biznesowe. (Więcej o fukcjonalnościach i cechach SAP Business One tutaj >>>)

BCC jako jedna z nielicznych firm konsultingowych łączy kompetencje SAP ERP oraz SAP Business One. Nasi eksperci z własnego doświadczenia projektowego przybliżą Państwu możliwości i uwarunkowania wdrożeń SAP Business One i integracji z korporacyjnym SAP ERP.     

Podczas webinara przedstawimy m.in.:

 • strategie wyboru optymalnego ERP dla spółek zależnych 
 • scenariusze użycia SAP Business One z uwzględnieniem integracji z SAP ERP
 • możliwości systemu SAP Business One (funkcjonalności)   
 • argumenty za i przeciw wdrożeniu SAP Business One (cons and pros)    
 • case studies – przykłady korporacji działających w modelu integracyjnym 

Webinar odbędzie się 23 maja o godzinie 11.00 i potrwa ok. 30 min. Zachęcamy do przekazania naszego zaproszenia innym osobom z Państwa firmy, które są zainteresowane tematyką SAP.

23/05/2017

Termin już minął!

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: dpo.pl@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com