Magazyn w SAP S/4HANA – już nie tylko EWM | All for One Poland

Magazyn w SAP S/4HANA – już nie tylko EWM

29/09/2021

Termin już minął!

Zapraszamy do obejrzenia nagrania

Jakie opcje zarządzania magazynem mają klienci korzystający z SAP S/4HANA? Jeszcze do niedawna wydawało się, że w grę wchodzi tylko Extended Warehouse Management (SAP EWM). Sytuacja się jednak zmieniła, w systemie SAP S/4HANA 2020 dostępne są także inne modele zarządzania gospodarką magazynową, w tym także dobrze znany moduł SAP LE-WM (aktualna nazwa to Stock Room Management).

Zapraszamy na webinar, podczas którego nasz ekspert zaprezentuje Państwu aktualny wachlarz możliwości, przed jakimi stoją klienci planujący migrację swoich systemów SAP na S/4HANA oraz ci, którzy planują wdrażać SAP S/4HANA "od zera".

Podczas webinara zaprezentujemy również działanie systemu SAP EWM, na przykładzie procesu przyjęcia od dostawcy.

Zapraszamy do rejestracji.

Nasza oferta

Dowiedz się więcej o SAP EWM

29/09/2021

Termin już minął!

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: dpo.pl@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com