Jak niewielkim kosztem zwiększyć efektywność SAP w finansach | All for One Poland

Jak niewielkim kosztem zwiększyć efektywność SAP w finansach

30/03/2017

Termin już minął!

Zapraszamy do obejrzenia nagrania

Zapraszamy na webinar BCC „Jak niewielkim kosztem zwiększyć efektywność SAP w finansach”

Podczas prezentacji przedstawimy kilka gotowych rozwiązań z oferty BCC EXTRA, przygotowanych z myślą o usprawnieniu pracy w działach finansowych firm korzystających z systemu SAP.

Rozwiązania te stworzyliśmy w oparciu o wieloletnie doświadczenia wdrożeniowe z pracy dla różnych klientów z Polski i zagranicy. Przygotowane w technologii SAP produkty EXTRA można po zakupie dostosowywać i rozwijać w analogiczny sposób jak inne standardowe funkcjonalności SAP.

Zaprezentujemy Państwu następujące rozwiązania „z półki” – gotowe do działania po wgraniu transportów:

 • EasyAging – rozwiązanie przeznaczone dla firm zainteresowanych poprawą cash flow poprzez efektywne zarządzanie należnościami. Udostępnia przejrzysty raport, wszechstronnie prezentujący dane o wielkości i stopniu przeterminowania należności poszczególnych klientów.
 • EasySettler – dodatkowe narzędzie usprawniające proces zamknięcia miesiąca obrachunkowego w module kontrolingu systemu SAP. Dzięki rozliczeniom cyklu EasySettler możliwe jest sporządzenie kalkulacyjnej postaci RZiS w oparciu o konta księgi głównej bez konieczności wykorzystania obszarów funkcyjnych.
 • EasyMonit pozwala na masowe generowanie automatycznych przypomnień o przeterminowanych należnościach do klientów, w postaci e-maili i/lub SMSów. Im większa liczba obsługiwanych odbiorców i faktur sprzedaży, tym większe korzyści.
 • EasyDIT (ang. DIT – Delivery in Transfer) pozwala automatycznie w procedurze zamknięcia miesiąca znajdować i wyksięgowywać z kont kosztu własnego sprzedaży (KWS) wartość dostaw niezafakturowanych. Dzięki temu uzyskuje się odpowiedniość przychodów / kosztów sprzedaży w obrębie miesiąca i roku w rachunkowości finansowej SAP.

Webinar odbędzie się 30 marca o godzinie 11.00. Zapraszamy do rejestracji oraz do przekazania naszego zaproszenia również innym osobom z Państwa firm, które mogą być zainteresowane tematyką usprawnień SAP.

30/03/2017

Termin już minął!

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: dpo.pl@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com